دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱

اعطای کارت «میراث‌بان افتخاری» به دانش‌آموزان فعال فرهنگی سمنان

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان گفت: کارت میراث‌بان افتخاری به دانش‌آموزان فعال در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اعطا می‌شود.

به گزارش دیدگاه مدیریت، امیر کرم‌زاده بیان کرد: دانش‌آموزان می‌توانند نقش مؤثری در معرفی استان و رشد و ترویج صنایع‌دستی داشته باشند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان خواستار راه‌اندازی تشکل‌های دانش‌آموزی در حوزه‌های تخصصی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شد و گفت: برگزاری اردوهای مشارکتی گردشگری تاریخی، علمی، صنعتی و ... می‌تواند نقش مؤثری در توانمندسازی دانش آموزان، به ویژه در زمان انتخاب رشته داشته باشد.

کرم‌زاده بر آموزش صنایع‌دستی در مدارس تأکید کرد و افزود: رویکرد دولت، توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد است.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search