شنبه, ۰۲ مهر ۱۴۰۱

صدور مجوز ساخت اسکله گردشگری در بندر ماهشهر

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مجوز تاسیس و ساخت اسکله گردشگری در مجیدیه ماهشهر صادر شد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، مدیرکل بنادر و دریانوردی  خوزستان گفت:  مجوز این اسکله با اقدامات و پیگیری‌های انجام شده توسط سازمان بنادر و دریانوردی کشور صادر شده است.

بهروز آقایی افزود: این اسلکله به طول ۵۰ و عرض۶ متر با کاربری تفریحی و گردشگری و توسط شهرداری بندرماهشهر و در محل پارک ساحلی مجیدیه ساخته می‌شود.

وی ادامه داد: این اسکله گردشگری با هدف رونق گردشگری دریایی و توسعه اقتصاد دریامحور ایجاد می‌شود.

مدیر کل بنادر و دریانوردی خوزستان بیان کرد:  نزدیکی به مراکز جمعیتی، وجود زیرساخت و روساخت‌های مناسب در پسکرانه، عمق مناسب خوریات سیف و سمائلی در مجاورت پارک با قابلیت تردد دریایی، از مزیت‌های قابل توجه منطقه می‌باشند.

 

منبع: صداوسیما

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search