شنبه, ۰۲ مهر ۱۴۰۱

راه اندازی اولین حسینیه گردشگری در یزد

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مسئول کارگروه گردشگری مذهبی استان یزد از راه اندازی اولین حسینیه گردشگر همزمان با ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) در یزد خبر داد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، سیدحسن حسینی گفت: اولین حسینیه گردشگر با حضور استاندار و مدیرکل میراث فرهنگی یزد و جمعی از گردشگران خارجی در حسینیه شاهزاده فاضل افتتاح شد.

وی گفت: خدمات دهی و راهنمایی گردشگران داخلی و خارجی از جمله فعالیت های این حسینیه است و تا پایان ماه صفر این خدمات ارائه می شود.

حسینی پیش بینی کرد تا پایان ماه صفر بیش از هزار گردشگر خارجی از ٣٠ کشور دنیا به تماشای برنامه های مذهبی در یزد بیایند.

مسئول دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران افزود : حضور گردشگران در برنامه هایی همچون سینه زنی و پخت آش نذری و کارگاه های معرفی امام حسین (ع) و عاشورا و روضه خوانی و نخل برداری و تعزیه در شهرستانهای تفت و مهریز و اشکذر و اردکان از برنامه های پیش بینی شده برای گردشگران خارجی است.

حسینی گفت: بسته های فرهنگی و مذهبی و ماکت نخل و کتابچه هایی به زبان انگلیسی در این ایام بین گردشگران خارجی توزیع شده است.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search