شنبه, ۰۲ مهر ۱۴۰۱

رونمایی از یک طرح بلندپروازانه برای هتل پرنده!

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یک مهندس "یمنی" از طرحی برای هتل هوابرد رونمایی کرده است که قابلیت میزبانی از هزاران نفر را دارد.

به گزارش دیدگاه مدیریت و به نقل از نشنال، یک مهندس یمنی به نام «هاشم الغیلی» از طرحی برای آینده سفر رونمایی کرده است.

«الغیلی» با انتشار ویدئویی در یوتیوب از طرح ساخت یک هتل عظیم متکی به انرژی هسته‌ای رونمایی کرده است که می‌تواند پذیرای ۵,۰۰۰ مسافر باشد. این هتل که «اسکای کروز» نام دارد و به صورت یک هواپیمای عظیم و پیشرو طراحی شده است، ۲۰ موتور الکتریکی و یک راکتور کوچک را دربرمی‌گیرد که از همجوشی هسته‌ای کاملا کنترل‌شده استفاده می‌کند تا انرژی نامحدودی را برای این هتل فراهم کند.

از این رو، این هتل هیچگاه با کمبود نیرو مواجه نخواهد شد و می‌تواند چندین سال بی‌آنکه حتی کوچکترین برخوردی با زمین داشته باشد در آسمان باقی بماند. تدارکات و مسافران از طریق جت‌ به هتل منتقل خواهند شد و تمام تعمیرات و ارزیابی‌های مورد نیاز نیز در آسمان انجام خواهد شد.

این هتل که در جایی بالاتر از ابرها به پرواز درمی‌آید، یک سالن بزرگ برای تماشای منظره خارج از هتل را در برخواهد گرفت. این سالن نمای ۳۶۰ درجه‌ای از آسمان را در اختیار مسافران قرار می‌دهد. یک آسانسور این سالن را به بخش اصلی تفریحی شامل رستوران، زمین بازی کودکان، پاساژ، مراکز ورزشی، استخرهای شنا، سالن تئاتر و سینما متصل می‌کند.

بخشی از این هتل نیز به برگزاری رویدادهایی همچون جلسات کاری و همچنین برگزاری جشن ازدواج اختصاص دارد.

«اسکای کروز» همچنین مزاحمت ناشی از چاله‌های هوایی را با استفاده از هوش مصنوعی و پیش‌بینی چاله هوایی رفع می‌کند.

همچنین تشکیلات پیشرفته درمانی به منظور حفظ امنیت و سلامت مسافران در این هتل وجود خواهد داشت.

این ایده در ابتدا توسط «تونی هولمسون» شکل گرفت و سپس «الغدیری» آن را مورد بررسی قرار داد و طرح‌ریزی کرد. البته این طرح از نظر شماری از مخاطبان واقع‌بینانه نیست همانطور که یک کاربر یوتیوب نوشته است: «اگر قوانین آیرودینامیک و فیزیک وجود نداشتند، در آن صورت این وسیله می‌توانست در آسمان به پرواز دربیاید.»

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search