سه شنبه, ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

سیاه سنگ؛ چشمه‌ای رویایی در دل دنا

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دنا یکی از شهرهای زیبای کهگیلویه و بویراحمد است که جاذبه‌های بسیاری را در خود جای داده است. یکی از زیبایی‌های این شهر چشمه سیاه سنگ می‌باشد که نوجه گردشگران بسیاری را به خودش جلب کرده است.
به گزارش پایگاه خبری دیدگاه مدیریت، چشمه سیاه سنگ یکی از جاذبه های توریستی طبیعی شهرستان دماوند در روستای زیبای مشا است و از جاهای دیدنی دماوند در شمال غربی شهرستان محسوب می شود. چشمه بسیار زیبا و دیدنی سیاه سنگ در روستای زیبای مشاء در شمال غربی شهرستان دماوند واقع شده است.
ویژگی‌ها:
این منطقه پر است از گیاهان دارویی که خاصیت شفابخشی دارند.
متاسفانه به دلیل احداث تونل مشاء و تغییر مسیر آب های جاری، آب این چشمه بسیار گِل آلود و کدر شده و وجود ماشین آلات سنگین در منطقه که به کندن و تراشیدن سنگ ها و تپه ها مشغول هستند، تا حد زیادی به منظره دل انگیز این منطقه آسیب رسانده است.

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2023 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search