دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱

اولین مشکل سری آیفون ۱۴ لو رفت

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سری آیفون ۱۴ بیش از هر مدل دیگری گویا با معضل مواجه هستند و اکنون خبر می‌رسد که آیفون ۱۴ مشکلاتی در زمینه فیس تام و آی مسیج دارد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، با عرضه سری آیفون ۱۴ اپل، بسیاری از خریداران مشتاقانه منتظر بودند تا گوشی‌های هوشمند جدید را به دست بگیرند. این سری به ویژه مدل‌های پرچمدار شاهد ارتقا‌های بزرگی هستند که در واقع آخرین تکنولوژی غول بزرگ فناوری جهان محسوب می‌شود، اما این سری به طرز عجیبی شاهد انتقادات بسیار زیادی از سوی کارشناسان است.

در چنین شرایطی، اکنون خبر می‌رسد که تغییرات جدید نرم افزاری در این گوشی‌ها سبب ایجاد اختلال در عملکرد FaceTime و iMessage این سری شده است. غول کوپرتینویی به تازگی سند پشتیبانی جدیدی را به اشتراک گذاشته است که در آن خریداران را در مورد مشکلات سری جدید آیفون ۱۴ آگاه می‌کند.

در این سند پشتیبانی، این برند بیان می‌کند که جدیدترین مدل‌های آیفون ۲۰۲۲ با مشکلات خاصی در رابطه با برخی از برنامه‌های اصلی محبوب مانند FaceTime و iMessage روبرو است. علاوه بر این، این شرکت اعلام کرد که بیش از یک اشکال وجود دارد که هر دوی این برنامه‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

ظاهرا یکی از باگ ها، دریافت پیام‌ها و تماس‌ها را سخت می‌کند. یکی دیگر از مشکلات شناخته شده، دیدن حباب‌های چت سبز به جای حباب‌های چت آبی هنگام ارسال متن است. سایر اشکالات شامل افرادی است که پیام‌هایی را از نمایه اشتباه و مکالمه‌ها در پیام‌ها دریافت می‌کنند، که چت‌ها حتی به‌عنوان دو رشته مجزا نیز نشان داده می‌شوند.

اپل می‌گوید اکثر این مشکلات با به‌روزرسانی iOS ۱۶.۰.۱ برطرف می‌شوند و این نسخه برای همه آیفون‌هایی که واجد شرایط آخرین ارتقای نرم‌افزار هستند، عرضه می‌شود؛ بنابراین اساساً، هنگامی که سری جدید آیفون ۱۴ را به دست می‌گیرید، بهترین کار این است که دستگاه را فوراً در طی مراحل راه اندازی اولیه به روز کنید. همچنین می‌توانید به تنظیمات > عمومی > به روز رسانی نرم افزار بروید و دستگاه خود را به روز کنید تا از شر این مشکلات خلاص شوید.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search