چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

غول فناوری آمریکا متعهد شد روسیه را به‌طور کامل ترک کند

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از راشاتودی، برد اسمیت، رئیس مایکروسافت اعلام کرد که این شرکت آمریکایی به کاهش تجارت خود در روسیه تا زمانی که چیزی از آن باقی نماند، ادامه می‌دهد.

اسمیت در مصاحبه اینترنتی با واشنگتن پست گفت که این غول فناوری ایالات متحده در مدت خروج خود از روسیه، حمایت لازم را برای نیروی کار خود در این کشور ارائه خواهد کرد.

مایکروسافت پیش از این از برنامه تعلیق کل فروش و خدمات جدید خود در روسیه در ماه مارس خبر داده بود. این شرکت نرم‌افزاری دلیل این اقدام را تحریم‌های مرتبط با اوکراین علیه مسکو ذکر کرده بود.

در ماه جاری میلادی، شبکه خبری بلومبرگ در گزارشی اعلام کرد که شرکت مایکروسافت از زمان اعلام تصمیم برای خروج، فعالیت خود را در روسیه کاهش داده است.

طبق گزارش‌ها، مایکروسافت متعهد شده است که تمام تعهدات قراردادی موجود با کارمندان روسی را به پایان برساند، این مرحله بیش از 400 کارگر را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

مایکروسافت یک شرکت چندملیتی آمریکایی است که نرم‌افزارهای کامپیوتری و لوازم الکترونیکی مصرفی تولید می‌کند و خدمات مرتبط در این زمینه را نیز ارائه می‌دهد.

برخی از شناخته‌شده‌ترین محصولات این شرکت، سیستم عامل ویندوز، برنامه مایکروسافت آفیس و کنسول بازی ایکس‌باکس هستند.

این شرکت به مجموعه‌ای از شرکت‌های بزرگ فناوری غربی، از جمله اپل، آی‌بی‌ام، SAP، سیسکو و دل ملحق شده است که تصمیم گرفتند قرار گرفتن در معرض تحریم‌های روسیه را کاهش دهند یا پس از رویدادهای اوکراین از بازار این کشور خارج شوند.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search