دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱

ملاقات کی‌روش با بزرگ‌ترین منتقدش در قطر

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم ملی کشورمان در بازی‌های جام جهانی باید مقابل منتقد خودش به مصاف حریفان برود.

به گزارش دیدگاه مدیریت، کمیته برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، ستاره‌های سابق تیم‌های شرکت‌کننده در این تورنمنت بزرگ را برای دیدن بازی‌ها به این کشور دعوت کرده است و از ایران نیز علی دایی، علی کریمی و مهدی مهدوی‌کیا به قطر دعوت شده‌اند.

علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا با کی‌روش زاویه‌ای ندارند اما داستان علی کریمی فرق می‌کند و جادوگر یکی از منتقدان اصلی سرمربی پرتغالی تیم ملی است. این سه ستاره اسبق تیم ملی مهمانان ویژه جام جهانی هستند و کی‌روش باید مقابل بزرگ‌ترین منتقد خود در سه بازی حساس برابر انگلیس، آمریکا و ولز با ایران به میدان برود.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search