دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱

لیست سیاه تیم ملی مشخص شد

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش دیدگاه مدیریت، کارلوس کی روش برای اولین اردوی تیم ملی در تهران ۲۴ بازیکن را به اردوی تیم ملی فرا خواند. البته او علی کریمی و وحید امیری را هم به اردوی تیم ملی دعوت کرد تا به میزان آمادگی این دو بازیکن مصدوم پی ببرد. این دو بازیکن قطعا در لیست سفر تیم ملی به اتریش نخواهند بود و هدف کی روش پی بردن به آخرین وضعیت بدنی اشان بود و متوجه شد که این دو بازیکن در این برهه از زمان قادر به همراهی تیم ملی نیستند.

دو جلسه تمرین و ۴۸ ساعت فکر برای کارلوس کی روش، پیرامون ارزیابی ۲۴ بازیکن داخلی کافی بود. او تا ساعاتی دیگر، لیست منتخبین بازیکنان داخلی را به فدراسیون فوتبال اعلام خواهد کرد. لژیونرها هم در اتریش به اردوی تیم ملی ملحق خواهند شد.

پیش بینی می شود تیم ملی با ۲۳ بازیکن، مهیای دو بازی دوستانه با اروگوئه و سنگال شود. این دو بازی در روزهای ۱ و ۵ مهر برگزار می شود.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search