دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱

صمیمی‌ترین دوست دیاباته در پرسپولیس

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ستاره جدید پرسپولیس با مدافع این تیم ارتباط بسیار خوبی برقرار کرده است.

به گزارش دیدگاه مدیریت، شیخ دیاباته مهاجم جدید پرسپولیس ۲ فصل و در لیگ های نوزدهم و بیستم عضو استقلال بود و در لیگ ایران به میدان رفت. از همین رو هم به فضای فوتبال ایران آشنایی کامل دارد و هم بسیاری از ستاره های شاغل در لیگ برتر را می شناسد.

همین موضوع باعث شده تا شیخ بعد از پیوستن به پرسپولیس خیلی احساس غریبی نکند. دیاباته از همان روز اول به شدت مورد استقبال بازیکنان پرسپولیس قرار گرفت و با توجه به اخلاق بسیار خوبی که خودش دارد، خیلی زود با بازیکنان پرسپولیس اخت شد.

با این حال مهاجم جدید پرسپولیس با گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی این تیم ارتباط نزدیک تر و رابطه صمیمانه تری برقرار کرده و به نوعی این بازیکن که خودش هم در این فصل به پرسپولیس آمده ، دوست صمیمی دیاباته در تیم محسوب می شود.

این دو که به زبان انگلیسی مسلط هستند، در بسیاری از اوقات با هم راجب مسائل مختلف صحبت می کنند.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search