سه شنبه, ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

ضربه مهلک داور به سه امتیاز استقلال مقابل پیکان

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نوید مظفری کارشناس داوری دیدار استقلال و پیکان مدعی شد که موعود بنیادی فر باید یک پنالتی به سود آبی ها می گرفت و این اشتباه او تنها اشتباهش در بازی بود.

به گزارش دیدگاه مدیریت، نوید مظفری معتقد است یک پنالتی باید به سود استقلال در دیدار این تیم برابر پیکان گرفته می‌شد.

نوید مظفری، کارشناس داوری در خصوص قضاوت موعود بنیادی‌فر در دیدار استقلال و پیکان اظهار کرد: به غیر از یک اشتباه تاثیرگذار، بنیادی‌فر قضاوت خوبی داشت اما به هر حال نمی‌توان از آن تصمیم غلط چشم‌پوشی کرد زیرا اعلام پنالتی به سود استقلال می‌توانست روند بازی را تغییر دهد.

وی ادامه داد: در همان اوایل نیمه نخست، داور خطایی را از بازیکن استقلال روی بازیکن پیکان گرفت که ساپینتو اعتراض زیادی کرد اما بنیادی‌فر با مدیریتی که داشت، با آرامش و البته اقتدار خاصی تذکر به موقعی را به او داد.

مظفری درباره صحنه‌های مشکوک نیمه دوم عنوان کرد: در دقیقه ۵۳، توپ به دست سامان فلاح خورد که داور باید برای استقلال اعلام پنالتی می‌کرد. ربطی ندارد که دست روی بدن بوده بلکه با دست به توپ ضربه وارد شده و بنیادی‌فر در این صحنه تصمیم اشتباهی گرفت. دقایقی بعد استقلال گلی را به ثمر رساند که داور آن را قبول نکرد؛ این تصمیم بنیادی‌فر درست بود زیرا هر چقدر هم که توپ حتی اندازه یک انگشت در اختیار دروازه‌بان باشد، هر گونه ضربه به توپ خطا است.

این کارشناس داوری در پایان اذعان کرد: تنها چند دقیقه بعد، سجاد شهباززاده در حال فرار به داخل محوطه جریمه بود که تعادلش را از دست داد و بازیکنان استقلال معتقد بودند بازیکن پیکان خطا کرده و باید اخراج شود اما این تصمیم داور هم صحیح بود و خطایی روی مهاجم استقلال صورت نگرفته بود.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2023 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search