دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱

مورد عجیب پرسپولیس؛ سقوط احتمالی به رتبه هشتم!

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در حساس‌ترین بازی امروز از هفته پنجم تیم‌های هودار و پرسپولیس به مصاف هم می‌روند.

پرسپولیس امروز در ورزشگاه پاس قوامین آنهم بدون حضور تماشاگران به مصاف تیم هوادار می‌رود تا برای حفظ صدرنشینی‌اش بازی کند. روی کاغذ، شانس شاگردان یحیی گل‌محمدی برای برتری در این دیدار زیاد است، ولی شاید هوادار، رقیب چندان دست و پا بسته‌ای نباشد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، پرسپولیس با برتری در این دیدار تا حدود زیادی خیالش از صدرنشینی راحت است، چون شرایط جدول به گونه‌ای است که فقط تیم فولاد ۸ امتیازی که هم امتیاز با پرسپولیس است ممکن است بتواند جای این تیم را در صورت برد بگیرد. با این حال، با توجه به همین شرایط جدولی، پرسپولیس در صورت باخت در بازی امروز، ممکن است حتی تا رده هشتم جدول رده‌بندی هم سقوط کند. اگرچه چنین موضوعی هرگز به ذهن هواداران خطور نمی‌کند، ولی فشردگی امتیازات به گونه‌ای است که نمی‌شود هیچ احتمالی را رد کرد.

در حال حاضر، تیم‌های پرسپولیس و فولاد با ۸ امتیاز، ۲ جایگاه نخست را تصاحب کردند. ۳ تیم سپاهان، استقلال و پیکان هم ۷ امتیازی هستند و پشت سر آن‌ها گل‌گهر با ۶ امتیاز در رده ششم ایستاده است. نفت مسجدسلیمان و هوادار هم با ۵ امتیاز در رده‌های هفتم و هشتم قرار گرفته‌اند. حالا هرچند بعید، ولی بسته به نتایجی که در رقابت‌های این هفته رقم می‌خورد، این احتمال وجود دارد که پرسپولیس در صورت شکست تا رتبه هشتم سقوط کند.

این موضوع، اما فقط احتمال است، چون با تیم خوب و آماده‌ای که یحیی گل‌محمدی برای این فصل بسته، بعید است به این سادگی‌ها چنین اتفاقی رقم بخورد؛ به ویژه اینکه پرسپولیس از ۴ بازی گذشته نه تنها شکستی ندارد بلکه هنوز تیمی هم نتوانسته دروازه پرسپولیس را باز کند. این تیم، تا به اینجا تنها تیم لیگ برتر است که هنوز گلی نخورده است.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search