دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱

آب‌های آرام قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان| صعود رضایی به فینال A

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ملی‌پوش قایقرانی ایران به فینال A مسابقات کانو زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان صعود کرد.
به گزارش دیدگاه مدیریت، مسابقات آب‌های آرام قهرمانی زیر 23 سال و جوانان جهان از صبح امروز 11 شهریور در سگد مجارستان ادامه پیدا کرد.
در ادامه رقابت‌ها محمدنبی رضایی در فینال A کانوی یکنفره 1000 متر زیر 23 سال مردان به مصاف رقیبان رفت.
در این مسابقه رضایی با حریفانی از استرالیا، مولداوی، ازبکستان، ایتالیا، مجارستان، اسپانیا، لهستان و جمهوری چک رو به رو شد و با زمان 3:58.30 دقیقه در رده پنجم قرار گرفت. در این مسابقه قایقرانان مجارستان، ایتالیا و مولداوی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در فینال B کایاک دو نفره 500 متر زیر 23 سال زنان نیز تیم ایران با ترکیب الناز شفیعیان و نرجس کارگر پور با زمان یک دقیقه و 50 ثانیه و 2 صدم ثانیه هفتم شد. همچنین در فینال B کایاک یک نفره 1000 متر زیر 23 سال زنان الناز شفیعیان با زمان 4 دقیقه و 40 ثانیه و 50 صدم ثانیه در رده نهم ایستاد.

در پایان نیمه نهایی کایاک یک نفره 500 متر زیر 23 سال زنان نیز الناز شفیعیان با زمان 2 دقیقه و 1 ثانیه و 28 صدم ثانیه هشتم شد و از صعود به فینال قهرمانی جهان بازماند.

گفتنی است در پایان نیمه نهایی کانو یک نفره 500 متر زیر 23 سال مردان محمد نبی رضایی با زمان یک دقیقه و 52 ثانیه و 94 صدم ثانیه دوم شد و به فینال A قهرمانی جهان صعود کرد.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search