شنبه, ۰۲ مهر ۱۴۰۱

پرسپولیس با یک شکار بزرگ به توافق رسید/ منتظر باشید ؛ فوق ستاره و آقای گل لیگ برتر می‌شود!

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رضا درویش مدتی است تصمیم گرفته است کسی از گزینه‌های خارجی پرسپولیس برای تقویت خط حمله این تیم باخبر نشود.

به گزارش دیدگاه مدیریت، اسامی مختلفی از جمله یورگن لوکادیا، آلیسون سافیرای و ... برای خط آتش پرسپولیس مطرح شده اما باشگاه تأیید نکرده است.

جالب آن که وقتی به تازگی یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس راهی ترکیه شده بود تا مذاکرات مستقیمی با مهاجم مدنظر سرخ‌پوشان انجام دهد و در روزهای پایانی هفته قبل به تهران برگشت، هیچ اسمی از او و گزینه باشگاه به میان نیامد.

شاید بتوان گفت رضا درویش هفته بسیار سختی را پشت سرگذاشت. در روزهای گذشته اخباری در خصوص توافق پرسپولیس با لوکادیا مهاجم هلندی منتشر شده بود اما آخرین مذاکره سرخ‌ها با این بازیکن نتیجه ای در بر نداشت تا هواداران پرسپولیس حسابی نگران شروع لیگ بدون مهاجم خارجی باشند.

هواداران پرشمار پرسپولیس علیه رضا درویش موضع گرفتند تا باشگاه پرسپولیس طی بیانیه ای رسمی اعلام کند همچنان پیگیر خرید مهاجم خارجی است و در این خصوص به توافقاتی هم با یک گزینه رسیده است.

در همین ارتباط یک منبع موثق و نزدیک به باشگاه پرسپولیس که تمایلی به افشای نام خودش نداشت، به خبرورزشی گفت: متأسفانه رضا درویش در این هفته‌ها مورد هجمه بسیاری قرار گرفت که منصفانه هم نبود. او خودش استاد نقل و انتقالات است و از ابتدای نقل و انتقالات تابستانی بهترین ستاره‌های ایرانی را بر اساس درخواست یحیی گل محمدی خرید اما مهاجم خارجی مناسب نتوانست پیدا کند. برخی رسانه‌ها یا هواداران علیه مدیرعامل پرسپولیس موضع گرفته و سپاهان اصفهان و استقلال را مثال زدند که توانسته‌اند مهاجم خارجی بخرند. این درحالی است که نقش اصلی در این خریدها را مورایس و ساپینتو سرمربیان پرتغالی تیم‌های سپاهان اصفهان و استقلال داشته‌اند. این دو مربی پرتغالی بازیکنان مورد نظرشان را به باشگاه معرفی کرده اما برای تسهیل در پروسه خرید خودشان دست به کار شده‌اند. همین کمک سرمربیان سپاهان و استقلال برای جذب بازیکنان مورد نظر خود کار را برای خرید بازیکنان راحت‌تر کرده است درحالی که یحیی گل محمدی از روی فیلم بازیکن انتخاب کرده و مذاکره با چنین بازیکنانی بسیار سخت‌تر است.

با این وجود رضا درویش با یک شکار بزرگ به توافق رسیده است. مهاجمی که تا ۴۸ ساعت آینده به تهران آمده، فوق ستاره لیگ برتر و آقای گل ایران خواهد شد. منتظر باشید!

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search