شنبه, ۰۲ مهر ۱۴۰۱

سرمربی سپاهان، کارشناس تلویزیون پرتغال شد

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی پرتغالی سپاهان در تلویزیون پرتغال به‌عنوان کارشناس حضور پیدا خواهد کرد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، ژوزه مورایس سرمربی کنونی سپاهان چهره‌ای ویژه در کشور پرتغال محسوب می‌شود؛ او به‌عنوان دستیار ژوزه مورینیو در تیم‌های رئال مادرید، چلسی و اینترمیلان حضور داشته حالا در قامت سرمربی یکی از تیم‌های بزرگ فوتبال ایران رویاهای خود را برای کسب مقام در کشور ما جست‌وجو می‌کند.

مورایس اگرچه به‌عنوان سرمربی سپاهان کارش را پیگیری می‌کند اما حالا قرار است به‌عنوان کارشناس در برنامه تلویزیونی نشریه آبولای پرتغال شرکت کند.

پخش این برنامه تلویزیونی روز یک‌شنبه هفته آینده خواهد بود و مورایس نیز که اخیرا از اردوی ترکیه همراه با سپاهان برگشته در این برنامه حضور پیدا خواهد کرد تا به کارشناسی مسابقات فوتبال در کشور خودش بپردازد. البته سرمربی سپاهان در این برنامه تلویزیونی تنها کارشناس نیست بلکه مربیان سرشناس دیگر پرتغالی نیز حضور دارند.

نکته قابل توجه این است که با توجه به برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران مورایس امکان حضور در پرتغال را ندارد و احتمالا به‌صورت اینترنتی در برنامه نشریه آبولا حضور خواهد یافت.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search