چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

فیفا ادعای میلیچ درباره استقلال را رد کرد

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فدراسیون جهانی فوتبال ادعای هرویه میلیچ در شکایت از باشگاه استقلال را رد کرد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، هرویه میلیچ بازیکن کروات سابق استقلال که در اواخر فصل بیستم لیگ برتر به‌صورت ناگهانی ایران را ترک کرد و دیگر برنگشت، به‌خاطر عدم دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرد.
او بعد از آنکه با مسئولان استقلال به توافق مالی نرسید، شکایتش را در فدراسیون جهانی مطرح کرد. حالا با گذشت حدود یک‌سال، کمیته انضباطی فیفا حکم خود را درباره این پرونده اعلام کرده که طی آن ادعای عجیب هرویه میلیچ رد شده است.
میلیچ در زمان شکایت به فیفا ادعا کرده بود که مبلغ 600 هزار دلار از استقلال طلب دارد اما وکلای باشگاه استقلال با ارسال دفاعیات خود چنین موضوعی را رد کردند. در نهایت فیفا حکم خود را صادر کرده که ادعای میلیچ طی آن رد شده است.
بر اساس حکم فدراسیون جهانی باشگاه استقلال صرفا به پرداخت 165 هزار دلار به میلیچ محکوم شده است که این رای یک موفقیت برای مدیران حقوقی باشگاه استقلال محسوب می‌شود.
گفتنی است؛ با نرخ کنونی ارز در ایران، استقلال باید حدود 4.5 میلیارد تومان بابت مطالبات میلیچ به او پرداخت کند.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search