چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

یحیی گل‌محمدی در محاصره همتایان خارجی

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی پرسپولیس در این فصل کار بسیار سخت‌تری خواهد داشت و هر بازی می‌تواند مورد مقایسه قرار بگیرد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، در فصل آینده بار دیگر شاهد حضور سرمربی‌های خارجی در تیم‌های پرطرفدار خواهیم بود. ریکاردو ساپینتو در چالشی سخت تیم قهرمان و بدون باخت استقلال را تحویل گرفته؛ ژوزه مورایس سرمربی سپاهان اصفهان شده و در نهایت قربان بردیف قرار است هفته آینده برای بستن قرارداد با تراکتور به تهران بیاید تا شروعی جدید برای این تیم تبریزی رقم بخورد.

اما باشگاه پرسپولیس این فصل علی‌رغم قهرمان نشدن و پایان سلطه پنج‌ساله بر لیگ ایران از سرمربی خود حمایت کرد. البته حمایت هواداران و باشگاه شامل حال همه اعضای کادرفنی نشد و اکثر اعضای کادر یحیی جدا شدند تا پرسپولیس در تفکرات فنی هم تغییراتی را داشته باشد.

این فصل اما با توجه به انتخاب سه سرمربی خارجی برای تیم‌های پرطرفدار استقلال، سپاهان و تراکتور، عملکرد یحیی بیش از همیشه زیر ذره‌بین خواهد بود. گل‌محمدی باید خیلی زود تیم متحول شده‌اش را به هماهنگی و آمادگی بالا برساند چرا که هواداران پرسپولیس از همان هفته‌های ابتدایی بی‌تاب جبران فصل بدون جام تیم‌شان هستند.

یحیی فصل گذشته شش بازی را به علت محرومیت از روی سکوها تماشا کرد و با به جریان افتادن محرومیت تعلیقی‌اش در هفته اول لیگ بیست و دوم نیز قادر به همراهی تیمش نخواهد بود. بدون شک پرسپولیس در لیگ سخت، فشرده و حساس آینده که به جام جهانی ختم می‌شود نیاز دارد نفر اول نیمکت خود را در همه بازی‌ها کنار خط داشته باشد و تبعیدهای مجدد گل‌محمدی به سکوها به علت محرومیت می‌تواند بار دیگر به این تیم آسیب بزند.

حالا یحیی در محاصره همتایان خارجی قرار دارد و باید در این فصل از همیشه بهتر کار کند. سرمربی سرخ‌ها پیش‌تر با بردن پرسپولیس به فینال آسیا و کسب دو قهرمانی لیگ توانایی‌هایش را ثابت کرده و تلاش می‌کند فصل پرافتخاری را برای تیم پرستاره خود رقم بزند.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search