سه شنبه, ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

چرا پهلوان با پرسپولیس تمدید نکرد؟

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

احسان پهلوان انتظار نداشت که پرسپولیس دو هافبک در بخش تهاجمی به خدمت بگیرد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، پیش از پایان لیگ برتر گفته می‌شد احسان پهلوان یکی از بازیکنان تمدیدی پرسپولیس خواهد بود و برای فصل آینده در این تیم خواهد ماند اما ناگهان معادلات تغییر پیدا کردند.

در حالی که به نظر می‌رسید او پیش از میلاد سرلک قرارداد جدید را امضا کند، وی از تمدید با پرسپولیس انصراف داد و در همین حال پیشنهاد فولاد و سپس سپاهان به دست وی رسید.

نکته مهم اینکه به نظر می‌رسد روند نقل و انتقالات پرسپولیس در تصمیم پهلوان تاثیر داشته است. با توجه به حضور امیری، ترابی، نعمتی و عالیشاه، این بازیکن انتظار نداشت که پرسپولیس سراغ یک هافبک کناری دیگر برود و تصمیم سرخپوشان برای جذب سعید صادقی را به منزله بی علاقگی نسبت به حضورش دانست.

به عبارتی پهلوان برای رقابت با سه هم پست دیگر آمادگی داشت اما خرید چهارمین بازیکن به نوعی کنار گذاشتن او برایش تلقی شد.

در عین حال پیشنهاد مالی پرسپولیس به پهلوان نیز تفاوت جدی با خواسته وی و همچنین پیشنهاد فولاد داشت و باعث شد تا او قید حضور در پرسپولیس را بزند.

البته پهلوان هنوز به صورت رسمی مقصد آینده‌اش را انتخاب نکرده اما به نظر می‌رسد فولاد به جذب او نزدیک‌تر باشد. این در حالی است که سپاهان نیز به دنبال استخدام این بازیکن است.

در نهایت باید دید آیا پرسپولیس موفق به جذب سعید صادقی خواهد شد یا خیر؟

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2023 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search