سه شنبه, ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

انگیزه زیادی دارم؛ می‌خواهیم دل مردم را شاد کنیم

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پشت خط‌ زن تیم ملی والیبال ایران با بیان این‌که انگیزه زیادی برای دیدارهای لیگ ملت‌ها دارد، گفت: امیدوارم در هفته دوم بهترین خودمان باشیم و با تمام قوا بجنگیم تا دل مردم را شاد کنیم.

به گزارش دیدگاه مدیریت، بردیا سعادت بازیکن جوان تیم ملی والیبال که برای هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال به ترکیب تیم اضافه شده، ابتدا درخصوص تمرین بدنسازی نوبت صبح امروز (یک‌شنبه 29 خرداد) گفت: تمرین خوبی انجام دادیم که دو روز به مسابقات آمادگی‌مان را از دست ندهیم و در بالاترین سطح آمادگی باشیم.

او در خصوص شرایط خودش و هماهنگی با تیم عنوان داشت: درست است که من برای هفته دوم به تیم اضافه شدم اما قبل از این در اردوها حضور داشتم و به سطح آمادگی مطلوبی رسیدم. برای این هفته هم تا اینجا با چند جلسه تمرینی که داشتیم با پاسورها هماهنگ شدم و در وضعیت خوبی از نظر هماهنگی قرار گرفتم.

سعادت در خصوص وضعیت انتقاد آمیز میزبانی هم گفت: هر شرایطی باشد برای تمام تیم‌ها یکسان است و همه با همین وضعیت برای مسابقه آماده می‌شویم. درست است که کم و کاستی‌هایی وجود دارد اما باید توجه کنیم که برای همه به این‌صورت است.

ملی‌پوش جوان والیبال کشورمان درباره بازی نخست تیم ملی با بلغارستان نیز افزود: امیدوارم با تمام قوا بجنگیم و بهترین خودمان باشیم تا دل مردم را شاد کنیم.

این بازیکن تیم ملی والیبال درباره میزان انگیزه‌اش برای دیدارهای هفته دوم لیگ ملت‌ها گفت: انگیزه زیادی دارم و اول از همه دوست دارم که در هر شرایطی به تیم کمک کنم تا از لحاظ تیمی به موفقیت‌های بیشتری برسیم.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2023 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search