پنجشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

برد قاطع هندبالیست های ایرانی مقابل استرالیا در قهرمانی آسیا

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تیم ملی هندبال مردان ایران در اولین بازی خود مقابل استرالیا به برتری قاطع دست یافت‌.

به گزارش دیدگاه مدیریت، در روز نخست از بیستمین مرحله رقابت های هندبال قهرمانی مردان اسیا تیم ملی هندبال ایران دقایقی قبل در گروه B این رقابت ها در شهر دمام عربستان در نخستین بازی خود به مصاف تیم استرالیا رفت.

این دیدار که از ساعت؛ ۱۸:۳۰ دقیقه در سالن دوم مسابقات یعنی امیر النایف برگزار شد با شروع خوب بلند قامتان هندبال ایران همراه بود و شاگردان مانوئل مونتایا فرناندز اسپانیایی از همان ابتدا نبض بازی را در دست گرفتند و با ارائه یک بازی راحت مقابل حریف نچندان قدرتمند با نتیجه قاطع ۳۲ بر ۱۰ مقابل استرالیا به برتری رسیدند.

تیم ملی هندبال کشورمان فردا در دومین بازی خود از ساعت؛ ۱۶:۳۰ دقیقه به مصاف هند می‌رود و پنج شنبه در آخرین بازی مرحله مقدماتی از ساعت؛ ۱۸:۳۰ مقابل عربستان میزبان صف آرایی می‌کند.

بیستمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی مردان اسیا انتخابی رقابت های قهرمانی جهان از امروز ۲۸ دی با شرکت ۱۶ تیم در شهر دمام عربستان اغاز و تا یازدهم بهمن ماه نیز ادامه خواهد داشت.

پنج تیم‌ برتر این مسابقات جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۳به میزبانی مشترک لهستان و سوئد را کسب خواهد کرد.

 

در دیگر دیدار این گروه عربستان میزبان مصاف هند رفته و تا پایان نیمه نخست ۲۶ بر ۱۴ به برتری دست یافت.

 

گفتنی است مراسم افتتاحیه این مسابقات در سالن اول و اصلی رقابت های در شهر دمام عربستان هم‌زمان با دیدار ایران و استرالیا برگزار شد تا تیم ملی ایران در افتتاحیه این مسابقات نماینده ای نداشته باشد.

 

منبع: ورزش سه

Tags:
didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search