چهارشنبه, ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

روس ها 18 میلیارد دلار ایران را پراندند

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عبدالناصر همتی در صفحه شخصی خود در توئیتر در واکنش به این اظهارات بورل واکنش نشان داد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، «جوزف بورل» نماینده عالی سیاست خارجی و امور امنیتی اتحادیه اروپا عصر دیروز گفت : در زمانی خاص، روسیه به شدت با این توافق مخالف بود، زیرا مطمئناً ایران به بازار نفت می آمد و منبع جایگزین نفت را ارائه می کرد. اما پس از تماس‌هایی که خود ایرانی‌ها با روس‌ها داشتند، روسیه مخالفتشان را نسبت به توافق پس گرفتند.

عبدالناصر همتی در صفحه شخصی خود در توئیتر در واکنش به این اظهارات نوشت :

اگر این خبر درست باشه ، می شد 4 ماهه 18 میلیارد دلار درآمد اضافی بابت روزانه 1/5م بشکه صادرات نفت داشت. بدون انتظارات تورمی و مشکلات سه ماه اخیر!

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search