دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱

انتخاب «آن‌ها» از سید مرتضی سبزقبا برای جشنواره‌ای در تایوان

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فیلم‌ «آن‌ها» ساخته‌ سید مرتضی سبزقبا برای حضور در بخش مسابقه‌ چهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم «Three Acts of Goodness» تایوان انتخاب شد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، این جشنواره‌ بین‌المللی با تأسیس کمیته توسعه‌ رسانه‌های جدید در دفتر مرکزی جهانی BLIA و با دعوت از متخصّصان و کارشناسان صنعت فیلم و تلویزیون در جهان وظیفه‌ کشف کارگردان‌های برجسته‌ سینما و هنرمندان مستعد این عرصه از سراسر جهان را برعهده گرفته است. هدف این جشنواره ترویج عشق و صلح در جهان است.

این جشنواره با رأی هیات داوران به سه فیلم برتر جایزه اهدا خواهد کرد. ضمن این ‌که به یک فیلم هم جایزه‌ ویژه‌ هیات داوران تعلّق خواهد گرفت.

اسامی عوامل فیلم‌ «آن‌ها» به این شرح‌اند:

نویسنده و کارگردان: سید مرتضی سبزقبا، تصویربردار: امیر علی‌ویسی، تدوین و صداگذاری: فرید دغاغله، صدابردار: ارسطو مفاخری، طراح صحنه، لباس و گریم: حمید نورآبادی، عکاس: امین نظری، تصویربردار پشت‌صحنه: حجّت کایدخورده، مدیر تولید: حسین علیزاده، بازیگران: علیرضا خداداد، عظیم سبزقبا، مهدی شریفی، علیرضا کلیددار، فاطمه‌ سیاح‌طرفی، علی نوری، تهیه‌کننده: حوزه‌ هنری استان خوزستان.

چهارمین دوره‌ این جشنواره‌ بین‌المللی، ۱۵ ژوئیه تا ۳۱ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی مطابق با ۲۴ تیر تا ۹ آبان ۱۴۰۱ در تایوان برگزار خواهد شد.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search