شنبه, ۰۲ مهر ۱۴۰۱

برنامه «همه برای ایران» همراه با ورزشکاران در مسابقات کشورهای اسلامی

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همزمان با برگزاری مسابقات کشورهای اسلامی برنامه «همه برای ایران» این رویداد را به صورت زنده پوشش می‌دهد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، برنامه «همه برای ایران» کاری از گروه مسابقات ورزشی شبکه رادیویی ورزش و همزمان با آغاز پنجمین دوره از مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی، این بازی‌ها را به صورت زنده پوشش می‌دهد.

علی اصغر احمدی مدیر گروه مسابقات ورزشی رادیو ورزش خاطرنشان کرد: این رویداد از ۱۴ لغایت ۲۷ مرداد ماه سال جاری در قونیه در حال برگزاری است. در این دوره از بازی‌ها در مجموع سه هزار ورزشکار از کشور حضور پیدا کردند که ۴۸۳ رویداد در ۲۴ رشته ورزشی برگزار می‌شود. پوشش زنده مسابقات، انعکاس خبری آن در تارنمای شبکه و تحلیل و بررسی عملکرد ورزشکاران اعزامی از رویکردهای اصلی این ویژه برنامه محسوب می‌شود. همچنین اخبار و نتایج برخی از مسابقات را به صورت لحظه‌ای نیز در فواصل برنامه‌های شبکه پخش خواهد شد.

وی با اشاره به بخش‌های مختلف برنامه افزود: بخش "ایران در مسابقات کشورهای اسلامی" به تاریخچه حضور کشور در این رقابت‌ها و "قهرمانان" به معرفی ورزشکاران اعزامی می‌پردازد. "تالار مشاهیر" و "هماوردان" هم قهرمانان پیشکسوت و بازیکنان تیم‌های حریفان را معرفی می‌کند. "با داوران" از دیگر بخش‌های برنامه است که ضمن معرفی داوران، عملکرد آنان را هم در بازی‌های مختلف بررسی می‌کند.

مدیر گروه مسابقات ورزشی رادیو ورزش یادآور 1شد: حضور ورزشکاران ایرانی در کنار سایر کشورهای مسلمان محلی برای دوستی و گسترش مودت با سایر ملل مسلمان است و منجر به بروز و ظهور قدرت ورزشکاران ما در میان سایر کشورها می‌شود. ورزشکاران محجبه هم با حضور خود در این رویداد به اصول انسانی و اسلامی تاکید کرده و احترام آنان به رقبا بیانگر عمق راهبردی گفتمان انقلاب اسلامی است.

احمدی در خاتمه تاکید کرد: این برنامه طبق برنامه‌ بازی‌ها و در ساعات مختلف در جدول پخش رادیو ورزش قرار می‌گیرد. اولین قسمت آن به پخش زنده مسابقه تیم والیبال ایران و قطر اختصاص خواهد داشت که ۱۸ مرداد ماه از ساعت ۱۴:۳۰ از موج اف ام ردیف ۹۲ مگاهرتز پخش خواهد شد. البته برخی از مسابقات بانوان در مراحل حساس نهایی و نیمه‌نهایی علاوه بر کانال رادیویی ورزش بانوان همزمان در قالب همین ویژه برنامه از رادیو ورزش پخش می‌شود.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search