دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

زیبایی های ناب زندگی از پشت لنز استاد سهیل ارجمند

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سهیل ارجمند عکاس، فیلمساز و مدرس دانشگاه است. از دوازده سالگی پس از دریافت اولین درس عکاسی از یک دوست، دوربین به دست می‌‌گیرد و شروع به عکاسی می‌کند. یک دوربین عکاسی قطع متوسط آنالوگ که پیشتر متعلق به پدرش بوده است.

سال‌ها تلاش کرده که بیشتر در زمینه عکاسی و فیلمسازی بیاموزد و در همین مسیر در سال 1365 به انجمن سینمای جوانان ایران می‌پیوندد و به فیلم‌سازی کوتاه می‌پردازد. جوایزی را در این مسیر دریافت می‌کند از جمله برگ بلورین بهترین فیلمبرداری از دهمین جشنواره سراسری سینمای جوان.


نهایتا کار عکاسی و فیلمسازی برای او به شغل اصلی تبدیل می‌شود. به دانشگاه می‌رود، در رشته عکاسی تحصیل و تدریس می‌کند. در چندین جشنواره عکس به عنوان شرکت کننده و گاهی به عنوان داور جشنواره حضور دارد.


سال ها حضور او در مدیا سیتی دبی به عنوان کارگردان خلاق برای فیلم و تبلیغات (Creative Director for Film and Advertising)، همکاری با رسانه‌های جمعی و شرکت‌های تبلیغاتی بین‌المللی به تجربه کار با استانداردهای جهانی او می‌افزاید.

اینک در تهران مشغول به همکاری با شرکت‌های تبلیغاتی و فیلمسازی است، در دانشگاه و موسسات آموزشی، همچنین به طور خصوصی به تدریس دروس مربوطه می‌پردازد.

آدرس وب سایت استاد ارجمند: www.sohailarjmand.com

برای این هنرمند عزیز آرزوی موفقیت داریم.

 

logonews4-p.png
پایگاه خبری – تحلیلی دیدگاه برتر مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم.
و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرنشیب و فراز وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2021 سایت خبری تحلیلی دیدگاه برتر مدیریت. All Rights Reserved.

Search